Počítačové systémy pro průmysl 21. století

Počítačové systémy pro průmysl 21. století

Digitalizace. Automatizace. Robotizace. Tahle tři slova jsou alfou a omegou oboru. Představují celosvětový trend, který nezmizí jako průměrný fashion výstřelek, ale naopak postupně ovládne další a další oblasti našeho života. Proto jsme tu my a tenhle obor – abychom šli s průmyslem 4.0 ruku v ruce. A co víc – abychom jej tvořili.

Jestli je některý obor na FEI skutečně pestrý, pak je to tenhle. Jenom při studiu Počítačových systémů pro průmysl 21. století se totiž setkáš jak s informatikou, tak elektrotechnikou a elektronikou. Informatika se ti bude hodit při řešení nejrůznějších zapeklitých problémů, elektrotechnika a elektronika bude tvým hardwarovým základem pro vyvíjení počítačových systémů.

Pravda je, že tak širokými znalostmi od smart technologií přes matiku a fyziku až po komunikační technologie se bude moct pochlubit jen málokdo. Koneckonců má to svůj dobrý důvod – budeš to ty, kdo bude přicházet s nejnovějšími inovacemi diktovanými technologickým pokrokem. Ty pak zavedeš do továren a posuneš průmysl zase o kousek dál. Buď společně s kolegy vývojáři moderních soft- i hardwarových nástrojů, nebo ve své vlastní inovační firmě. Let´s see!

Studijní plán Chci na FEI Zjistit více

Není co řešit. FEI je budoucnost

Chci na FEI

Něco jsme vynechali?
Napiš nám, co ti vrtá hlavou. Odpovíme cobydup.